Strona korzysta z plików cookies w celu usprawnienia i przyspieszenia ładowania obrazów oraz funkcjonowania strony. Korzystając z serwisu jednocześnie wyrażasz zgodę na zapisywanie plików w Twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz zgody opuść stronę, wyłącz pliki cookies w opcjach przeglądarki internetowej lub użyj pomocy ze stron producenta.
tel. 501-212-366 tel. 32 234-17-14 transbus@o2.pl
PL
ENG

:: O FIRMIE

:: NASZE POJAZDY :.. AUTOKARY 25 - 59 os. :.. BUSY do 24 os. :.. BUSY do 9 os. :.. OSOBOWE :.. DO ŚLUBU

:: DOKUMENTY

:: GALERIA

:: KONTAKT

:: WYŚLIJ ZAPYTANIE
   O CENĘ PRZEWOZU

Nasza firma, jako jedna z pierwszych w regionie, już od 1989r. zajmuje się krajowym oraz międzynarodowym przewozem osób. Jako prywatny przewoźnik posiadamy nowoczesny i największy tabor busów i autokarów turystycznych w okolicach Gliwic w pełnym zakresie od 1 do 59 miejsc.

Każdego dnia z naszej firmy wyjeżdza na drogi co najmniej 10 pojazdów i przewożą regularnie od 200 do 300 pasażerów dziennie. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych, aktualne licencje, przeglądy techniczne i ubezpieczenia OC oraz NNW.

Oferujemy przewozy osób na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wycieczki, wesela, transfery na lotniska oraz do hoteli, do ośrodków wczasowych, na szkolenia oraz przewozy pracowników i obsługa szkół, w tym dowóz dzieci na basen, lodowisko, hipoterapię itp. następującymi pojazdami:

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ NASZE POJAZDY!

Nawiązujemy stałą współpracę i negocjujemy ceny!
Umożliwiamy zbiorcze rozliczenia miesięczne, płatności gotówką
oraz przelewem, wystawiamy faktury VAT 8%.

Napisz do nas: transbus@o2.pl

OBSŁUGUJEMY WYCIECZKI KRAJOWE I ZAGRANICZNE DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP 8, 20 i 58os.
CZĘSTOCHOWA
KRAKÓW
OŚWIĘCIM
WROCŁAW
WARSZAWA
CZECHY
SŁOWACJA
AUSTRIA
WŁOCHY
ORAZ INNE

Copyright ©2004-2017 by Trans-Bus Gliwice - Pyskowice Wszelkie Prawa Zastrzeżone